Read more about the article Kędzierzyn-Koźle: mężczyzna napadł na dziecko [WIDEO]
Fot. Policja

Kędzierzyn-Koźle: mężczyzna napadł na dziecko [WIDEO]

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej małoletniej mieszkanki miasta. Została ona zaatakowana na klatce schodowej. Publikujemy nagranie z wizerunkiem podejrzewanego mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z kędzierzyńsko-kozielską Policją.

(więcej…)

Czytaj dalszeKędzierzyn-Koźle: mężczyzna napadł na dziecko [WIDEO]
Read more about the article Bielkówko: 37 letni mężczyzna z skoczył do płytkiej rzeki
Fot. Policja

Bielkówko: 37 letni mężczyzna z skoczył do płytkiej rzeki

Policjanci z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku pełniąc służbę na terenie Pruszcza Gdańskiego uratowali życie mężczyźnie. 37-skoczył z mostu do płytkiej rzeki. Mundurowi połamanego i nieprzytomnego mężczyznę wyłowili z wody, udzielili mu pierwszej pomocy. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna trafił do szpitala, gdzie został objęty specjalistyczna opieką.

(więcej…)

Czytaj dalszeBielkówko: 37 letni mężczyzna z skoczył do płytkiej rzeki
Read more about the article Zabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem
Fot. Pixabay

Zabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem

Wczoraj (31.01) toruński sąd na wniosek organów ścigania aresztował na najbliższe trzy miesiące 31-latka. Mieszkaniec gminy Zławieś Wielka zabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem. Od zamiaru odwiedli go policyjni negocjatorzy. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.

(więcej…)

Czytaj dalszeZabarykadował się w swoim pokoju i groził, że zdetonuje butlę z gazem

Mężczyzna ocalił życie mieszkanki Warszawy: „Usiadłam na przystanku i się poryczałam”

„BARDZO, BARDZO DZIEKUJĘ MEZCZYŻNIE ( wydaje mi się, że to był mężczyzna) który stojąc na pasach po drugiej stronie Alei KEN wlączył klakson dziś wieczorem koło siódmej na skrzyżowaniu z Przy Bazantarni.” – pisze Pani Ewa na grupie Obywatele Ursynowa.

(więcej…)

Czytaj dalszeMężczyzna ocalił życie mieszkanki Warszawy: „Usiadłam na przystanku i się poryczałam”
Read more about the article Wrocław: Rodzina zostawiła kota na dworcu autobusowym na pastwę losu
Fot. Dworzec Wrocław

Wrocław: Rodzina zostawiła kota na dworcu autobusowym na pastwę losu

„Dzisiaj w nocy na dworcu znaleziony został wyjątkowy Pasażer – kot, którego rodzina nie mogła zabrać na pokład autobusu. Zwierzę zostało po prostu porzucone przez właścicieli… Ciężko nam zrozumieć takie decyzje…  Zwierzak jest już bezpieczny, pod opieką naszych pracowników oraz zaprzyjaźnionego weterynarza! 

(więcej…)

Czytaj dalszeWrocław: Rodzina zostawiła kota na dworcu autobusowym na pastwę losu
Read more about the article Rak zabiera wzrok i życie… Mamy tylko 2 tygodnie, by ocalić Leosia!
Fot. siepomaga.pl

Rak zabiera wzrok i życie… Mamy tylko 2 tygodnie, by ocalić Leosia!

Tego obrazu nigdy nie pozbędę się z głowy, zawsze będzie pod powiekami, jak tylko się zamkną… Leny leży uśpiony po zabiegu, taki spokojny. Taki przynajmniej miał być, dlaczego więc się ruszał? Coś mnie tknęło, podniosłem kołderkę, a tam… mnóstwo krwi! Mój syn się wykrwawiał. Zapanował chaos, wszyscy byli w szoku. Lekarz drżącymi dłońmi wykręcał numer w telefonie, nie było czasu do stracenia…LINK do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/leny?fbclid=IwAR3y8tNmoXAfxgfMcYPDiiKSj29_F2SeuuUARihYrMKEk59vFYVuxP5NOiM#

(więcej…)

Czytaj dalszeRak zabiera wzrok i życie… Mamy tylko 2 tygodnie, by ocalić Leosia!