Read more about the article Poważna awaria w PKO nie z winy banku. Nie działa bankowość elektroniczna, bankomaty i systemy w placówkach
Fot. To Się Dzieje

Poważna awaria w PKO nie z winy banku. Nie działa bankowość elektroniczna, bankomaty i systemy w placówkach

Niedziałające sytemu w placówkach, bankomaty i bankowość elektroniczna. To efekt awarii, jaka dotknęła klientów PKO BP. Serwis WP Finanse podaje, że wynika ona z przerwania światłowodu.

(więcej…)

Czytaj dalszePoważna awaria w PKO nie z winy banku. Nie działa bankowość elektroniczna, bankomaty i systemy w placówkach
Read more about the article Powietrzne taksówki zabiorą Cię do 86 miejsc w Polsce, także tam gdzie… nie ma lotniska. Ile to kosztuje?
Fot. uml.lodz.pl

Powietrzne taksówki zabiorą Cię do 86 miejsc w Polsce, także tam gdzie… nie ma lotniska. Ile to kosztuje?

Bartolini Air możne być prawdziwą rewolucją. Dowiezie Cię bowiem tam, gdzie inni nie mogą i zrobi to bardzo szybko. Samolotem dostaniesz się więc np. do Kołobrzegu, Jastarni czy Jeleniej Góry. Tanio jednak nie będzie.

(więcej…)

Czytaj dalszePowietrzne taksówki zabiorą Cię do 86 miejsc w Polsce, także tam gdzie… nie ma lotniska. Ile to kosztuje?
Read more about the article Zakaz handlu to fikcja? Sprawdź gdzie i dlaczego zrobisz zakupy w każdą niedzielę
Fot. Pixabay

Zakaz handlu to fikcja? Sprawdź gdzie i dlaczego zrobisz zakupy w każdą niedzielę

Głośno dyskutowany ostatnio w mediach zakaz handlu to w obecnej formie jedynie ograniczenie prowadzenia działalności, i to tylko niektórych sklepów. Niestety ustawa zawiera wiele luk, które co sprytniejsi przedsiębiorcy już starają się wykorzystać. Kto i kiedy będzie mógł handlować? A kto jednak „dzień święty” będzie świecić? 
(więcej…)

Czytaj dalszeZakaz handlu to fikcja? Sprawdź gdzie i dlaczego zrobisz zakupy w każdą niedzielę
Read more about the article Ogromne poświąteczne wyprzedaże. Jeżeli nie dostaliście na święta upragnionego prezentu, jest to dobry moment na zakup!
Fot. To Się Dzieje

Ogromne poświąteczne wyprzedaże. Jeżeli nie dostaliście na święta upragnionego prezentu, jest to dobry moment na zakup!

W większości sklepów rozpoczęły się poświąteczne wyprzedaże. Jeżeli wahaliście się nad kupnem świątecznego swetra, dobrze jest dokonać zakupu właśnie teraz. Przeceny sięgają nawet 70 procent. Chętnych nie brakuje.

(więcej…)

Czytaj dalszeOgromne poświąteczne wyprzedaże. Jeżeli nie dostaliście na święta upragnionego prezentu, jest to dobry moment na zakup!
Read more about the article Duża sieć handlowa rezygnuje ze sprzedaży żywego karpia
Fot. Pixabay

Duża sieć handlowa rezygnuje ze sprzedaży żywego karpia

Sieć hipermarketów Bi1, która wykupiła niektóre hipermarkety Real i Auchan, jako pierwsza w kraju rezygnuje ze sprzedaży żywych ryb. Spółka Rella Investments, której sklepy miesięcznie odwiedza około 1 milion klientów, właśnie ogłosiła, że decyzja dotyczy wszystkich sklepów, a powodem jest humanitarne traktowanie zwierząt.

(więcej…)

Czytaj dalszeDuża sieć handlowa rezygnuje ze sprzedaży żywego karpia
Read more about the article Na tę informację czekały tysiące kredytobiorców. Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję
Fot. Pixabay

Na tę informację czekały tysiące kredytobiorców. Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję

Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję odnośnie stóp procentowych. Od 33 miesięcy utrzymują się na bardzo niskim poziomie. Kredytobiorcy mogą odetchnąć z ulgą – stopy procentowe zostają na obecnym poziomie, co oznacza, że kredyty na razie nie wzrosną.

(więcej…)

Czytaj dalszeNa tę informację czekały tysiące kredytobiorców. Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję