Rzecznik policji: „Podejrzany opuścił policyjny areszt i można go zobaczyć bez gorsetu i bandaży”

Michał Szczerba opublikował dane policjanta, który rzekomo miał dokonać uszczerbku na zdrowiu jednego z protestujących pod Sejmem. Reakcje były różne. Niektórzy chwalili ten krok, inni krytykowali. Okazało się też, że inny mężczyzna, który miał zostać ciężko pobity wyszedł z aresztu i, wbrew wcześniejszym informacjom, nie doznał poważnych obrażeń.

(więcej…)

Czytaj dalsze

Ten film wzrusza do łez. Tłumy Szwedów witają naszych strażaków! [WIDEO]

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszy grupa prawie 140 strażaków, którzy będą pomagali szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojadą również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze, w tym 4 wozy z Mazowsza. Gdy nasi strażacy wjeżdżali do miasta tłumy Szwedów wyległy na ulice, by ich powitać.

(więcej…)

Czytaj dalsze
10-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką. Rodzice pijani
Fot. Pixabay

10-miesięczne dziecko z pękniętą czaszką. Rodzice pijani

Zielonogórscy policjanci po północy z piątku na sobotę zostali wezwani na interwencję na jedno z osiedli mieszkaniowych do mieszkania gdzie trwała alkoholowa libacja. W mieszkaniu znajdowały się cztery dorosłe osoby oraz niemowlę. Uwagę policjantów zwrócił stan dziecka, które miało otarcia na główce oraz widoczne ślady krwi. Natychmiast na miejsce zostało wezwane Pogotowie Ratunkowe, które zabrało maluszka do szpitala.

(więcej…)

Czytaj dalsze
Poznajcie Kokę, to ona podjęła trop pytona. Wąż opuścił teren wąwozu i przedostał się do Wisły
Fot. Animal Rescue Polska

Poznajcie Kokę, to ona podjęła trop pytona. Wąż opuścił teren wąwozu i przedostał się do Wisły

Animal Rescue Polska nie ustaje w poszukiwaniach pytona tygrysiego. Z pracownikami fundacji znamy się od lat i podczas niedawnej rozmowy z jedna z naszych koleżanek jedna z inspektorek organizacji powiedziała, że będą szukać tak długo jak będą mieli siły zwierzęcia, którego ktoś z ciepłego terrarium wyrzucił nad Wisłę. Taka postawa zasługuje na szacunek i wsparcie. Pamiętamy, że to fundacja i utrzymuje się ze środków od darczyńców. Warto ich wspomóc.

(więcej…)

Czytaj dalsze
Close Menu