Usunięty z Top Model D’Angelica przerywa milczenie! Wydał oświadczenie

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu” – poinformował wczoraj TOP Model TVN. Uczestnik programu przerwał milczenie.

(więcej…)

Czytaj dalsze Usunięty z Top Model D’Angelica przerywa milczenie! Wydał oświadczenie

Stoki narciarskie jednak otwarte! Są jednak warunki

Wczoraj pisaliśmy, że branża narciarska wydała apel do rządu, aby zmienić decyzję w sprawie ferii zimowych. Okazuje się, że największe ośrodki narciarskie nie zaprzestały przygotowań do sezonu. Stoki narciarskie, według słów Jarosława Gowina, zostaną jednak otwarte.

(więcej…)

Czytaj dalsze Stoki narciarskie jednak otwarte! Są jednak warunki
Projekt Narodowej Kwarantanny. „Obowiązek poddania się kwarantannie i testom diagnostycznym”
Fot. Pixabay

Projekt Narodowej Kwarantanny. „Obowiązek poddania się kwarantannie i testom diagnostycznym”

W ramach prac przygotowano trzy projekty rozporządzeń w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. To trzy warianty obostrzeń, po które będziemy sięgać w zależności od rozwoju sytuacji. Jeden z nich zakłada Narodową Kwarantannę.

(więcej…)

Czytaj dalsze Projekt Narodowej Kwarantanny. „Obowiązek poddania się kwarantannie i testom diagnostycznym”

Kwarantanna Narodowa opublikowanym projektem obostrzeń!

Na rządowej stronie opublikowano trzy projekty obostrzeń: „W ramach prac przygotowaliśmy trzy projekty rozporządzeń w sprawie ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. To trzy warianty obostrzeń, po które będziemy sięgać w zależności od rozwoju sytuacji.”

(więcej…)

Czytaj dalsze Kwarantanna Narodowa opublikowanym projektem obostrzeń!

Kiedy powrót do szkół? Padła data!

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek wyraził nadzieję, że po 18 stycznia, czyli zapowiadanej przerwie zimowej uczniowie będą mogli ponownie zasiąść w szkolnych ławkach. 

(więcej…)

Czytaj dalsze Kiedy powrót do szkół? Padła data!

Historyczny sondaż! Już dwie partie mogą pokonać PiS!

Pracownia Social Changes opracowała sondaż na zlecenie portalu „wPolityce.pl”.  Z wyników badania wynika, że Koalicja Obywatelska i Polska 2050 Szymona Hołowni gonią Prawo i Sprawiedliwość. Te trzy ugrupowania mogą liczyć na wygraną w wyborach.
(więcej…)

Czytaj dalsze Historyczny sondaż! Już dwie partie mogą pokonać PiS!