Read more about the article CBA zatrzymało 6 przedsiębiorców! Chodzi o przetargi w Agencji Mienia Wojskowego!
Fot. CBA

CBA zatrzymało 6 przedsiębiorców! Chodzi o przetargi w Agencji Mienia Wojskowego!

Sześć osób zatrzymanych przez CBA, w związku z możliwymi nieprawidłowościami przy przetargach organizowanych w Oddziałach Regionalnych Agencji Mienia Wojskowego w całym kraju. Siódma osoba otrzymała wezwanie do stawienia się w prokuraturze. Wszyscy usłyszeli zarzuty tzw. zmowy przetargowej. Funkcjonariusze przewidują dalszy rozwój tej sprawy.

(więcej…)

Czytaj dalszeCBA zatrzymało 6 przedsiębiorców! Chodzi o przetargi w Agencji Mienia Wojskowego!

Poruszające słowa siostry zmarłej ciężarnej Agnieszki. Nagranie zapiera dech [WIDEO]

„Nazywam się Wioletta Paciepnik. Jestem siostrą bliźniaczką zmarłej Agnieszki z Częstochowy. Moja siostra zmarła w szpitalu po ponad miesięcznym pobycie tam. Była w ciąży bliźniaczej. Kiedy w grudniu jeden płód obumarł, mąż Agnieszki (a mój szwagier) błagał lekarzy, by ratowali mu żonę, nawet kosztem ciąży. Agnieszka nosiła tydzień martwy płód. Aż obumarł drugi. Oba wydobyto po dwóch dniach od ich zgonu.” – słyszymy na nagraniu.

(więcej…)

Czytaj dalszePoruszające słowa siostry zmarłej ciężarnej Agnieszki. Nagranie zapiera dech [WIDEO]

Kaja Godek wydaje oświadczenie: „aborcjonistki żerują na tragedii”

Kaja Godek wydała oświadczenie w nawiązaniu do śmierci Pani Agnieszki z Częstochowy. Przypominamy, że statystyki  poronień w Polsce są jednoznaczne. Poronienie to 1 na 6 potwierdzonych ciąż w pierwszych 12 tygodniach ciąży. Jeśli lekarze nie oczyszczą macicy może rozwinąć się sepsa, która jest śmiertelnym zagrożeniem dla kobiety – takie są fakty. 

(więcej…)

Czytaj dalszeKaja Godek wydaje oświadczenie: „aborcjonistki żerują na tragedii”

Nie żyje kolejna ciężarna kobieta. Nosiła obumarły płód

Nie żyje kolejna ciężarna kobieta. Szpital nie podał oficjalnie przyczyn jej śmierci. „Przez 7 dni miała w sobie jeden martwy bliźniaczy płód, drugi przez kolejne 2 dni. Zmarła wczoraj w agonii, prawdopodobnie na sepsę” – podała Kamila Gasiuk-Pihowicz. Obumarcie płodu może przytrafić się każdej ciężarnej kobiecie. Po usunięciu martwego dziecka można nadal rodzić zdrowe dzieci.

(więcej…)

Czytaj dalszeNie żyje kolejna ciężarna kobieta. Nosiła obumarły płód