Jarosław Jakimowicz: „nikogo nie zgwałciłem… poprosiła mnie o rozmowę”

Jarosław Jakimowicz odniósł się do doniesień w sprawie gwałtu na uczesniczce konkursu pięknoścu. W rozmowie z tvp.info zapewnił, że jest niewinny. Zapowiedział także, że złoży pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko Piotrowi Krysiakowi, który nagłośnił sprawę.

(więcej…)

Czytaj dalsze Jarosław Jakimowicz: „nikogo nie zgwałciłem… poprosiła mnie o rozmowę”

Uwaga! Możesz zapłacić karę nawet 500 zł!

W związku z opadami śniegu przypominamy o obowiązkach właścicieli i zarządców nieruchomości. Należy do nich: sprzątanie błota, śniegu i lodu z chodników, a także usuwanie sopli i nawisów śnieżnych z budynków.

(więcej…)

Czytaj dalsze Uwaga! Możesz zapłacić karę nawet 500 zł!

To może skończyć się tragicznie. Policja ostrzega

Co roku zimą służby ratunkowe borykają się z tym samym problem, z nieostrożnością osób wchodzących na zamarznięte zbiorniki wodne. Najczęściej takie wypadki przytrafiają się niestety dzieciom, które jeszcze nie potrafią przewidzieć skutków swoich zachowań ale i dorośli, którzy opiekują się swoimi pociechami, czasem nie są zbyt przezorni i w porę nie przewidują zagrożeń, które mogą wyniknąć podczas zimowego spaceru.

(więcej…)

Czytaj dalsze To może skończyć się tragicznie. Policja ostrzega
Dwie ogromne pizzerie łączą siły!
Fot. Pixabay

Dwie ogromne pizzerie łączą siły!

„Witajcie❗ Mamy dla Was wspaniałe wieści. Łączymy siły sieci Pizza Dominium z Domino’s Pizza w Polsce, czerpiąc to, co z obu marek najlepsze!🍕” – czytamy na profilu Pizzy Dominium.

(więcej…)

Czytaj dalsze Dwie ogromne pizzerie łączą siły!
Potężna eksplozja na Śląsku w zakładzie produkującym materiały wybuchowe! Są ofiary śmiertelne. Trwa akcja ratunkowa
Fot. To Się Dzieje

Potężna eksplozja na Śląsku w zakładzie produkującym materiały wybuchowe! Są ofiary śmiertelne. Trwa akcja ratunkowa

W miejscowości Bieruń w województwie śląskim doszło do potężnej eksplozji na terenie zakładów produkujących materiały wybuchowe Nitroerg S.A. Co najmniej jedna osoba nie żyje. Kilka jest rannych. Poszkodowani mogą znajdować się pod gruzami. Na miejsce lecą dwa śmigłowce LPR, jeden z Katowic drugi z Krakowa.

(więcej…)

Czytaj dalsze Potężna eksplozja na Śląsku w zakładzie produkującym materiały wybuchowe! Są ofiary śmiertelne. Trwa akcja ratunkowa
Potężny pożar zabytkowego młyna. Spłonął doszczętnie [WIDEO][ZDJĘCIA]
Fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach

Potężny pożar zabytkowego młyna. Spłonął doszczętnie [WIDEO][ZDJĘCIA]

W miejscowości Ruda (gmina Skierniewice. woj.łódzkie) spłonął nieużytkowany młyn. W akcji gaśniczej brało udział 9 zastępów – 4 z JRG Skierniewice i 4 z OSP (Skierniewice, Mokra Prawa, Miedniewice i Maków), zabezpieczenie rejonu zapewniał zastęp z OSP Mokra Lewa. Na miejscu pracowała także Policja i Pogotowie Energetyczne” – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach

(więcej…)

Czytaj dalsze Potężny pożar zabytkowego młyna. Spłonął doszczętnie [WIDEO][ZDJĘCIA]