Zaginęła 18-letnia Nikola! Widzieliście ją?

  • Post Category:Polska

Policja z Rzeszowa poszukuje 18-letniej Nikoli Piątkowskiej. Dziewczyna była widziana przez matkę 7 stycznia, ale od tamtego czasu nie dała znaku życia. Zaginiona może przebywać w Warszawie.

Reklama

Fot. KWP Rzeszów

18-letnia Nikola ostatni raz widziana była przez matkę 7 stycznia w miejscu swojego zamieszkania.

Reklama

Nastolatka udała się do Rzeszowa. 15 stycznia, zaginiona wysłała matce wiadomość SMS z Zakopanego. Po tej dacie nie było z nią kontaktu.

Policja ustaliła, że 18-latka może przebywać w Warszawie lub okolicy. Nikola ma 18 lat, ale wygląda na starszą. Ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie, czarne i proste włosy oraz brązowe oczy. W chwili zaginięcia miała na sobie czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, materiałowe spodnie koloru czarnego, czarne buty – kozaki na szpilce. Na lewej ręce nosiła złotą bransoletkę.

Policja prosi osoby, które mogą mieć informację o miejscu pobytu zaginionej bądź widziały ją lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel: 17 858 33 10 lub 112.