Nietrzeźwy na motocyklu pędził ponad 200 km/​h! [WIDEO]

Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 200 km/h. Wykroczenie to zostało zarejestrowane przez policyjny wideorejestrator. W czasie kontroli okazało się również, że cyklista był nietrzeźwy. Kierowca stracił już swoje prawo jazdy, a jego jednoślad został odholowany na parking strzeżony.

Czytaj dalsze

Podpalił włosy pasażerce autobusu. Szukano go ponad pół roku

Policjanci z wydziału kryminalnego na Pradze Północ ustalili i zatrzymali 36-latka, który podpalił pasażerce autobusu miejskiego pasmo włosów. Michał H. przyznał się do zarzucanego mu czynu i usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 25-latki. Za ten czyn kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj dalsze

Prowadził TIR-​a po pijanemu. Zatrzymał go pracownik ochrony

Kolejny raz szybka i zdecydowana reakcja świadków pozwoliła wyeliminować z ruchu nietrzeźwego kierującego. Tym razem pracownik ochrony wyczuł alkohol od kierującego TIR-em i natychmiast powiadomił dyżurnego żyrardowskiej komendy i uniemożliwił kierowcy dalszą jazdę. 42-latkowi grozi do 3 lat więzienia.

Czytaj dalsze

Mówił, że w centrum handlowym są trzy ładunki wybuchowe. Głupim żartem zdemaskował się i odpowie za gorsze przestępstwa

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie zatrzymali sprawcę fałszywego zgłoszenia o podłożeniu ładunku wybuchowego na terenie centrum handlowego w Krakowie – co miało miejsce 15 czerwca br. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego znaleziono dowody świadczące o popełnieniu przez niego szeregu oszustw. Podejrzany przyznał się do zarzutów i został aresztowany na 3 miesiące.

Czytaj dalsze

To zszokowało nawet policję! 13-​latka z zarzutami!

Policjanci z referatu nieletnich i patologii północnopraskiej komendy najpierw przyjęli zawiadomienie od matki nastolatki, a potem dokładnie sprawdzili wskazane przez pokrzywdzoną okoliczności i zatrzymali nieletnią. Zgromadzony przez funkcjonariuszy obszerny materiał dowodowy dał podstawy do przedstawienia 13-latce sześciu zarzutów.

Czytaj dalsze
Close Menu