Horror! Matka z konkubentem zamordowali 3-letniego chłopca. Zmarł po wielodniowych torturach

Nawet doświadczeni policjanci nie potrafili się pogodzić z okrucieństwami, których 28-letnia matka i 24-letni kochanek z Włocławka dopuścili się na małym dziecku.

Reklama

Fot. pixabay.com

Para podtapiała, wiązała i kopała po genitaliach 3-letniego przez ponad miesiąc.

Reklama

Horror zaczął się 21 czerwca, gdy Paweł S. – kochanek matki malucha, skatował chłopca po raz pierwszy. Zbił go pięściami, gdyż uznał, że chłopiec był niegrzeczny i w ten sposób chciał go „naprostować”. Potem było jeszcze gorzej. Zwyrodnialec wielokrotnie podtapiał, wiązał i zmuszał chłopca do stania z wyciągniętymi rękoma, w których musiał trzymać naczynia z wodą, kopał go po genitaliach. Matka dziecka nie tylko na to wszystko patrzyła, ale nawet pomagała oprawcy.

Chłopczyk zmarł we wtorek, czterdziestego dnia tortur. Jego mordercy wezwali pogotowie, kłamiąc że dziecko spadło ze schodów i nie oddycha. Jednak lekarz natychmiast poznał, że chłopczyk został skatowany na śmierć.

Zwyrodnialcy – Paweł K. i Agnieszka S. trafili do aresztu. Za swoją zbrodnię odpowiedzą przez Sądem Rejonowym we Włocławku. Obojgu grozi dożywocie.

Prokuratura uznała, że to było zabójstwo umyślne, popełnione ze szczególnym okrucieństwem, za które w tym samym stopniu odpowiedzialna jest i matka chłopca, i jej kochanek.

Sąd na wniosek prokuratury tymczasowo aresztował dzieciobójców na trzy miesiące.

Źródło: se.pl