Policjanci pilotowali… serce do przeszczepu!
Policjanci z Komisariatu Autostradowego policji w Gliwicach brali udział w niecodziennym pilotażu. Stawką było ludzkie życie więc liczyła się każda minuta. Na szczęście, wyścig z czasem zakończył się sukcesem i pacjent w porę trafił do szpitala, gdzie czekało na niego nowe serce.
