Ukradł rower, bo… bolała go noga
8 lutego spod kościoła w Mikołajowicach zniknął rower. Jednoślad użytkował nastolatek, który tego dnia pozostawił go na stojaku, a sam udał się do szkoły. Jakiś czas później przejeżdżająca tamtędy mama chłopca zauważyła, że rower zniknął.
