Miał rzucić butelką z łatwopalną cieczą w budynek – jest już zatrzymany
Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 29-latniego mężczyznę. Według ustaleń śledczych, miał on rzucić butelką z łatwopalną cieczą w budynek. Ta jednak odbiła się od niego i zapaliła zaparkowane w pobliżu samochody. Zatrzymany 29-latek może odpowiedzieć teraz za sprowadzenie zdarzenia, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach. Wówczas musi się liczyć z karą nawet do 10 lat więzienia.
