Wskoczył do radiowozu i dostał kanapkę. Policjanci pomogli psu, który potrzebował pomocy
To była nietypowa interwencja policjantów z Komisariatu Policji w Drezdenku. W niedzielę /3 marca br./ otrzymali zgłoszenie o psie, który leży przy jednej z ulic w mieście i może potrzebować pomocy. Mundurowi radiowozem przewieźli zwierzę do komisariatu oddali swoją kanapkę i przekazali pod fachową opiekę. Przez cały czas trwania interwencji, pies był bardzo spokojny i przyjazny. Najwyraźniej podobała mu się przejażdżka radiowozem i wizyta w komisariacie.
