Dolny Śląsk: Potrącenie dwóch 12-latków na przejściu dla pieszych. Na miejscu pracuje policja
Dwóch 12-latków zostało potrąconych na dobrze oznakowanym przejściu dla pieszych w Kamiennej Górze. Do wypadku doszło, kiedy dzieci przechodziły na przejściu dla pieszych. Dzieci trafiły do szpitala.
