Arcybiskup Marek Jędraszewski odprawi 74. Mszę Tramwajarską
W niedzielę, 17 lutego o godzinie 12.00 w sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy ojców Redemptorystów w Podgórzu, już po raz 74 zostanie odprawiona tradycyjna Msza Tramwajarska. Będzie ją koncelebrował Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.
