Fałszywi policjanci wpadli, gdy chcieli odebrać pieniądze
Policjanci zapobiegli wypłaceniu i utracie 40 000 złotych oraz zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie oszustwa metodą „na policjanta”. Podczas rozmowy telefonicznej przestępca wprowadził w błąd pokrzywdzoną, a następnie pod pretekstem prowadzonej akcji nakłaniał kobietę do wypłaty oszczędności z banku i przekazania ich fałszywym policjantom. W zorganizowaną przez policjantów zasadzkę wpadł 34-latek i 28-latek. Wobec jednego został zastosowany areszt, wobec drugiego policyjny dozór.
