Okradli przypadkowego przechodnia, a następnie włamali się na jego konto
Śródmiejscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę podejrzanych o kradzież z włamaniem. Białorusin i dwoje Polaków, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, ukradło jej torebkę i za pomocą kart płatniczych dokonali siedmiu nieautoryzowanych transakcji, robiąc zakupy w kilku sklepach. Za to przestępstwo wszystkim zatrzymanym grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.
