Kilkukrotnie ugodził ofiarę nożem – zajście zarejestrowały kamery. Policja szuka tego mężczyzny [WIDEO]
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała. Do ataku przy użyciu noża doszło przed jednym z pubów. Wizerunek napastnika i przebieg zajścia zarejestrowały kamery.

czy byłaby możliwiość, żebyście zamieścili na swoim profilu na fb wiadomośc do niego ode mnie (oczywiście anonimową)? Będę wdzięczna za odpowiedź
„ – napisała Nasza Czytelniczka.