Strzelał z kuszy do przechodniów, posiadał narkotyki
Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który strzelał do przechodniów z kuszy. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. W czasie przeszukania jego mieszkania policjanci zabezpieczyli narkotyki. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu do 10 lat więzienia.
