CBŚP rozbiło gangi „Gosi” i „Sławka”. Czerpali korzyści z prostytucji
CBŚP jednego dnia przeprowadziło zmasowane działania, likwidując dwie agencje towarzyskie w Toruniu i Warszawie oraz rozbijając dwie grupy tzw. „Gosi” oraz „Sławka”. Łącznie zatrzymano 11 osób podejrzanych m.in. o czerpanie korzyści z cudzego nierządu, z czego 9 tymczasowo aresztowano. Śledztwa, które nadal są rozwojowe nadzorują: Prokuratura Okręgowa w Warszawie i Prokuratura Okręgowa w Toruniu.
