Uczestniczka Top Model chciała zrobić coś dla chorych na raka. Zgłosiły się internetowe cwaniary
Paulina Pszech – uczestniczka programu Top Model ma salon w Warszawie. Z dobrego serca chciała zrobić coś dla kobiet po chemioterapii i zaproponowała, że zrobi im brwi za darmo. Jednak szybko zamiast kobiet chorych na raka zaczęły zgłaszać się internetowe cwaniary po darmowy zabieg.
