Biegał po ulicach miast i groził przechodniom nożem
Głubczyccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który biegał po ulicach miast i groził przechodniom nożem. W trakcie zatrzymania, próbował też zaatakować jednego z funkcjonariuszy. 43-latek usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące. Za czynną napaść na funkcjonariusza oraz groźby karalne grozi kara do 10 lat więzienia.
