Zdewastował przystanek autobusowy bo był pijany
,,Byłem pijany…” – tak tłumaczył się 21-letni mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Pragi Północ tuż po zgłoszeniu od straży miejskiej. Paweł S. wracając do domu zniszczył wiatę przystankową. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna po wysłuchaniu zarzutu niszczenia mienia poddał się dobrowolnie karze.
