Uwaga! Zaginęła 15-letnia Gabrysia. Dziewczynka przyjmuje leki!
„6 marca 2019r., Gabrysia jak codzień wyszła z domu w Chrosnej do szkoły. Miała jechać do Krakowa autobusem nr 226 o godzinie 7:27, wiemy że do autobusu wsiadła, jednak w szkole się nie pojawiła, nie wróciła też na noc do domu.” = podaje http://112malopolska.pl
