Straciła wszystkie pieniądze, które pozostały jej do kolejnej emerytury

  • Post category:Polska

Starsza Pani poszła na zakupy. Pozostawiła je później przed sklepem, a z nimi portfel z pieniędzmi. Tam były niestety wszystkie pieniądze, które pozostały jej do kolejnej emerytury. Na szczęście zgubę znaleźli uczciwi ludzie, którzy przynieśli ją do wydziału prewencji lubińskiej policji.

Reklama

Fot. Pixabay

 

Reklama

Wczoraj do wydziału prewencji lubińskiej policji zgłosiło się małżeństwo z Lubina. Z ich relacji wynikało, że znaleźli pozostawione zakupy. W torbie był również portfel z pieniędzmi. Policjanci przejęli zgubę. Pozostało ustalić właściciela. Nie trwało to długo. Kilkanaście minut później do jednostki policji przyszła starsza Pani, która nie wiedziała gdzie pozostawiła swoje zakupy i pieniądze. Jak się okazało były to te znalezione wcześniej. Kobieta w portfelu miała wszystkie pieniądze, które pozostały jej do kolejnej emerytury. Była bardzo szczęśliwa, że tak szybko się odnalazły.

Policjanci biorąc pod uwagę wiek starszej Pani zainteresowali się jej losem oraz tym jak doszło do zdarzenia.

Postanowili sprawdzić jej sytuację odwożąc ją do domu. Okazało się, że kobieta zamieszkuje samotnie i nie ma w pobliżu żadnej rodziny. Z całą pewnością stan, w jakim się znajduje wymaga codziennej pomocy. Funkcjonariusze powiadomili Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubinie a losie samotnej Pani. Z całą pewnością teraz będzie miała właściwą opiekę i pomoc.

Na pochwałę również zasługuje małżeństwo z Lubina, dzięki, któremu starsza Pani nie pozostała bez środków do życia.