Napad na tle narodowościowym w metrze. Wszystko nagrały kamery

  • Post category:Polska

Policjanci z mokotowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego oraz prokuratura Warszawa Ochota prowadzą czynności w związku z przestępstwem na tle narodowościowym. Do zdarzenia doszło 26 listopada tego roku na stacji metra Wilanowska. Jak wynika z relacji świadka nieznany dotąd mężczyzna zaatakował w metrze dwóch obcokrajowców wyzywając i uderzając jednego z nich. Policjanci proszą osoby pokrzywdzone w opisanym zdarzeniu i świadków o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.

Reklama

Fot. Policja

 

Reklama

Policjanci z mokotowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą czynności w związku z przestępstwem na tle narodowościowym. Jak wynika z relacji świadka nieznany dotąd mężczyzna zaatakował w metrze dwóch obcokrajowców uderzając jednego z nich.

Do zdarzenia doszło 26 listopada tego roku na stacji metra Wilanowska. Zdarzenie zarejestrowały kamery warszawskiego metra.

Policjanci prowadzący tę sprawę proszą osoby pokrzywdzone w opisanym zdarzeniu i świadków o kontakt telefoniczny na numer 22/ 603 92 31, 22/603 11 55, 22/603 92 13 lub osobisty w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7.