Ukradł, a następnie zabił krowę ze szczególnym okrucieństwem

  • Post category:Polska

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali mężczyznę, który ukradł, a następnie zabił ze szczególnym okrucieństwem krowę na pastwisku. Do zdarzenia doszło w jednej z podjeleniogórskich miejscowości. Część mięsa funkcjonariusze odnaleźli w jego samochodzie. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.

Reklama

Fot. Pixabay

 

Reklama

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mieszkańca jednej z podjeleniogórskich miejscowości, podejrzanego o kradzież i zabicie krowy ze szczególnym okrucieństwem.

Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło wieczorem 9 grudnia br. w jednej z podjeleniogórskich miejscowości. 38-latek ukradł krowę, którą następnie zabił ze szczególnym okrucieństwem. Okazało się, że w tym miejscu okaleczył dwie inne jałówki. Poniesione straty właściciel oszacował na około 5000 zł. Część mięsa policjanci odnaleźli w aucie 38-latka.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Mężczyzna odpowie za kradzież oraz zabicie zwierzęcia  za szczególnym okrucieństwem  za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.