Kultowa Cola w szklanej butelce od poniedziałku w jednym z dyskontów

  • Post category:Polska

Biedronka lubi zaskakiwać. Po tym, jak wprowadzono Colę Vanila do czasowej oferty, wszystkie butelki momentalnie się rozeszły. Część klientów była rozgoryczona, ale Jeronimo Martins mówiło, ze niedługo w sklepach znowu zagości nowa oferta związana z tym napojem. Czego będzie dotyczyła tym razem?

Reklama

Fot. Materiały prasowe

 

Reklama

Kiedy cola wchodziła tylko do Polski, była sprzedawana właśnie w takich, szklanych butelkach. Teraz znalezienie szklanej butelki w regularnej ofercie jakiegokolwiek sklepu jest bardzo trudne.

„Od najbliższego poniedziałku (18 grudnia) klienci sieci Biedronka będą mogli skorzystać z przygotowanej na wyłączność oferty promocyjnej na zakup Coca-Coli Orginal 0,2 l w szklanej butelce w cenie 1,59 zł/szt. przy zakupie świątecznego czteropaku. Oferta obowiązuje od 18 do 24 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów” – informuje Biedronka.

Oznacza to, że cały czteropak, (łącznie 0,8 l pojemności) kosztować będzie 6,36 zł, czyli więcej niż dwulitrowa butelka. Ekonomicznie wychodzi średnio, ale i tak taniej niż u konkurencji. Średnio za szklaną butelkę coli zapłacimy około 2,20 zł, czyli 8,80 zł.