Wielka promocja w Rossmannie! Rodzice mogą zaoszczędzić ogromne pieniądze!

Promocje 2+2 w Rossmannie zawsze wzbudzają dużo emocji. Nie tylko dlatego, że można sporo zaoszczędzić, ale także dlatego, że asortymentu wystarcza dla wszystkich. Teraz jednak może być nieco inaczej. Promocja jest naprawdę atrakcyjna, głównie dla rodziców.

Reklama

Fot. Łukasz / To Się Dzieje

 

Reklama

Rodzice wiedzą, że pieluchy, chusteczki nawilżane, szampony i inne środki do pielęgnacji dzieci kosztują małą fortunę.

Dzięki Rossmannowi rodzice mogą sporo zaoszczędzić. Jeżeli macie kartę Rossnę lub darmową aplikację Rossmann udajecie się z nimi do sklepu i wybieracie cztery dowolne (ale różne) produkty do pielęgnacji dziecięcej. Za dwa pierwsze zapłacimy, a dwa kolejne dostaniemy gratis.

Jezeli nie macie karty, możecie skorzystać z promocji 2+1 na tej samej zasadzie. W tym przypadku, jak mówi sama nazwa, bierzemy trzy produkty i za trzeci nie płacimy.

Co do promocji są trzy, dość istotne ograniczenia. Po pierwsze, z promocji 2+2 możemy skorzystać tylko raz. Transakcja zapisze się na naszym koncie i nie da się tego ominąć. Z promocji 2+1 możemy korzystać wiele razy. Po drugie, musimy wybrać różne produkty, co oznacza, że nie weźmiemy np. trzech sztuk szamponu. Po trzecie wreszcie, należy pamiętać, że płacimy za dwa droższe produkty, a w prezencie otrzymujemy dwa tańsze.