Bili tak, że ofierze zatrzymało się serce!

  • Post category:Polska

Legniccy policjanci zatrzymali grupę 5 osób, podejrzewanych o śmiertelne pobicie mężczyzny. Poszkodowany w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarł w szpitalu. W tej sprawie funkcjonariusze prowadzą śledztwo pod nadzorem prokuratury. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Reklama

Fot. Pixabay

 

Reklama

Oficer dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, 3 grudnia br. około godziny 3.00 w nocy, otrzymał informację od pracowników pogotowia ratunkowego o przewiezieniu do szpitala nieprzytomnego mężczyzny, u którego nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Mężczyzna ten w związku z doznanymi obrażeniami ciała przed godziną 15:00 zmarł w szpitalu. W wyniku podjętych natychmiast czynności funkcjonariusze z legnickiej komendy zatrzymali 5 osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem, 4 mężczyzn w wieku od 18 do 25 lat oraz 22-letnią kobietę.

Obecnie policjanci i prokuratura wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.