Szlachetna Paczka już wystartowała. Możesz pomagać i zmienić na lepsze czyjeś życie

  • Post category:Polska
Od 18 listopada otwarta jest baza rodzin włączonych do programu SZLACHETNA PACZKA w tegorocznej edycji. Także w Pionkach, Sulejówku i Mińsku Mazowieckim mądra pomoc dotrze do potrzebujących rodzin, które znalazły się w niezawinionej biedzie!

Reklama

Baza z historiami rodzin otwarta!

Reklama

Od soboty na stronie www.szlachetnapaczka.pl można już wybrać rodzinę w potrzebie i przygotować dla niej mądrą pomoc. Przekazując rodzinie paczkę pokazujemy jej, że nie jest sama ze swoimi problemami. Naszym celem jest to, by paczka była impulsem do zmiany w życiu rodziny. Pomoc przygotowana jest tak, aby dała trwały efekt. Wspieramy rodzinę w odkryciu własnego potencjału i drogi do wyjścia z trudnej sytuacji.
Niestety nie wszystkie rodziny z Pionek znalazły jeszcze Darczyńców, dlatego szukamy jeszcze osób chcących pomóc, gdyż finał jest 9/10 grudnia.
Jak zrobić Paczkę dla rodzin:
1. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl , kliknij w województwo mazowieckie oraz wybierz rejon Pionki
2. Zapoznaj się z opisami rodzin na stronie. Wybierz tę, której chcesz pomóc, której historia najbardziej Cię urzekła.
3. Możesz zaprosić do przygotowania paczki znajomych, rodzinę czy współpracowników. Razem będzie Wam łatwiej stworzyć wyjątkowe prezenty, które będą realną pomocą i impulsem do zmiany.
Pamiętajmy również, że na Darczyńców nie czekają tylko rodziny z Pionek. W całym województwie mazowieckim, jaki i innych województwach jest jeszcze wiele rodzin, które czekają na swojego Darczyńcę.
Pozdrawiam serdecznie
Liwia Górka
Koordynator Regionalny projektu Szlachetna Paczka w województwie Mazowieckim