Kradzież u jubilera jak w Mission Impossible. Dostał się wentylacją do sklepu i ukradł biżuterie za 700 tys. zł. Rozpoznajesz go?

  • Post category:Polska

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą czynności w sprawie włamania do salonu jubilerskiego znajdującego się na terenie galerii handlowej, zaistniałego w nocy z 27 na 28 listopada 2017 r. w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 82. i kradzieży biżuterii oraz zegarków o wartości ponad 700 000 zł. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy  rozpoznają tego mężczyznę.

Reklama

 

Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzany mężczyzna mógł dostać się do salonu drogą wentylacyjną znajdującą się w podwieszanym suficie.

Reklama

Przedostał się do sklepu, wyjął z biurka klucz do skarbca i ukradł biżuterię i zegarki warte ponad 700 000 zł. Policjanci dysponują wizerunkiem podejrzanego mężczyzny zarejestrowanym przez kamery monitoringu w czasie gdy mógł robić rozpoznanie pod kątem kradzieży.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o pilny kontakt z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie lub przy ulicy Wilczej 21. Informacje można przekazać dzwoniąc na numery telefonów 22 603 83 92; 22 603 61 55, lub całodobowy nr oficera dyżurnego 22 60 391 50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]