Śmiertelnie potrącił kobietę i uciekł!

Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w niedzielę po godzinie 19:00 przy ulicy Dwernickiego w Hrubieszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59-letnia kobieta przechodząca przez jezdnię została potrącona przez nadjeżdżający pojazd osobowy. Piesza w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarła. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Reklama

Fot. Policja Lublin

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 59-letnia hrubieszowianka, która prawdopodobnie przechodziła przez jezdnię została potrącona przez pojazd osobowy. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku.

Reklama

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, jednak piesza w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarła. Policjanci oraz biegły z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczono również monitoring.

Obecnie do sprawy zatrzymano jedną osobę, która przebywa w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pomoże wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.