Najlepsi przyjaciele na świecie. Ciężko chora dziewczynka i pies. Nie pozwólmy ich rozdzielić

  • Post category:Polska

„Nie dam rady sama opiekować się cieżko chora jak mowia lekarze umierająca córeczka i uratowanymi przeze mnie psami.” – pisze Pani Monika. Kobieta opiekuje się swoją ciężko chorą córeczką, Marianką, która cierpi na małogłowie oraz ciężką formę padaczki lekoodpornej.

„Bardzo Was proszę udostępnijcie ten post. Szukam mieszkania z ogródkiem Warszawa Mokotów, Stegny, Ursynów, Ochota w grę wchodzą inne dzielnice ale blisko szpitali dziecięcych. 
Kupię po ewentualnej sprzedaży swojego mieszkania, wynajmę lub zamienię mam 3 pokojowe mieszkanie niedaleko tzw Mordoru ul.Miączyńska, 7 piętro duży balkon, w kwietniu był remont, super miejsce z którego wcale nie chce sie wyprowadzać. 
Niestety ze wzgledu na to ze z Mary ciezko wyjsc z pokoju a co dopiero bloku, nie jestem w stanie sama wychodzić z Mary i psami na spacer 3 razy dziennie. Mary czesto nie mozna wsadzić do wózka wygięcia, ataki, do nosidła tez ciezko. Jest to dziecko leżące, wiotkość mięśni, spastyka. Nie dam rady sama wychodzić z cała trojka a idzie zima.
Dlatego albo oddam moje ukochane psy czego robic nie chce
Albo oddam psy bo wraz z corka bede musiała zamieszkać w hospicjum w Łodzi lub innym mieście. W Warszawie nie ma takiego gdzie mozesz byc z dzieckiem cały czas
Znajdę firmę petsitter ktora wspomoże chociaz niższa cena za spacer z dwoma psami
Lub znajdę te mieszkanie z ogrodem

Reklama

Reklama

Szukam tez pielęgniarki lub firmy pielęgniarskiej, ktora codziennie na kilka godzin przyjeżdzać bedzie do Mary. Godziny do dogadania.

Udostępnij. Pomóż aby nasze małe stadko się nie rozłączyło.”