Biedronka wprowadza wielką promocję na wszelkiej maści sprzęt! Myszy, słuchawki i klawiatury gamingowe, okulary VR, projektory, smartwatche i tablety

  • Post category:Polska

Już od jutra w sklepach sieci Biedronka, każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Na klientów czekają klawiatury i myszy (oraz zestawy) gamingowe, słuchawki, gogle VR, projektory multimedialne, tablety i smartwatche.

Reklama

By Jacek Halicki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50099196

Oferta ma trwać do 26 listopada, ale najprawdopodobniej zakończy się dużo wcześniej z powodu wyczerpania zapasów tym bardziej, że nadchodzą święta.

Reklama

Biedronka wprowadziła Tablet MyTab10, który cieszył się sporą popularnością wcześniej. Urządzenie o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280×800 ma 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 128 GB. Sprzęt ma zainstalowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 5000 mAh, procesor MT8321 Quad-Core oraz 1 GB pamięci RAM. Ma też aparat fotograficzny o rozdzielczości 2.0 Mpx, bluetooth, Wi-Fi, 3G, dwa sloty na karty SIM i odbiornik GPS. Sprzęt kosztuje 397 zł.

Nowością są smartwatche i projektory. W ofercie mamy smartwatcha Chrono 3, którego można zsynchronizować z dowolnym tabletem i telefonem z systemem Android. Pozwala na odczytywanie smsów, wykonywanie i odbieranie połączeń ze sparowanych urządzeń. Ma też aparat fotograficzny i akumulator, który wystarcza na 3 doby czuwania. Cena? 89,90 zł.

Inną nowością są projektory Vision 130. projektor ten pozwoli nam wyświetlać obraz o przekątnej od 34 do 130 cali w rozdzielczości Full HD o jasności 110 lumenów. Jak to bywa przy tego typach urządzeń, posiada ono wszystkie złącza typu HDMI. USB, SD, AV i RGB. Cena tego urządzenia to 299 zł.

Do oferty wprowadzono również klawiatury, myszy, zestawy i słuchawki firmy Hykker. Produkty tej firmy były w Biedronce już wielokrotnie, również przy okazji poprzednich świąt. Na uwagę zasługuje tu klawiatura mechaniczna X Range za 149 zł. Jakość nie tylko gry, ale także i pracy na klawiaturze mechanicznej jest nieporównywalnie większa niż na zwykłej klawiaturze.