Pożar na stacji kolejowej w Warszawie! Ogromne utrudnienia w ruchu pociągów do i z stolicy!

  • Post category:Polska

„Z przyczyn technicznych wystąpiła całkowita przerwa w ruchu pociągów po podmiejskiej linii średnicowej w obu kierunkach” – informuje dyżurny ruchu SKM. Zdjęcia dostaliśmy na nasz profil na Facebooku.

Reklama

Fot. Czytelnik Łukasz

Jak poinformował nas Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji doszło do pożaru na stacji Warszawa Śródmieście. Z uwagi na duże zadymienie ruch pociągów jest wstrzymany, a stacja ewakuowana.

Reklama

„W związku z tym, pociągi SKM linii S1 i S2 w obu kierunkach mogą być opóźnione do około 30 minut i do odwołania kursują przez dalekobieżną linię średnicową i stację Warszawa Centralna, z pominięciem przystanków Ochota, Powiśle i Stadion” – głosi komunikat dyżurnego ruchu SKM na fanpage’u SKM: Warszawska Kolej Miejska.

„W związku ze zdarzeniem na stacji Warszawa Śródmieście całkowicie wstrzymany został ruch pociągów SKM i KM przez w/w stację” – dodaje ZTM.

[AKTUALIZACJA 17:45] Obecnie ogień już opanowano, strażacy upewniają się czy wszystkie źródła pożaru zostały ugaszone. Jest duże zadymienie, więc pociągi nie będą kursowały jeszcze przez pewien czas.