Dobro dane Oliwii leci dalej! Zabawki dostaną dzieci z domu dziecka!

  • Post category:Polska

Mama 12-letniej Oliwii zamówiła salę, zaprosiła gości i… nikt nie przyszedł. Jej córka była bardzo smutna. Historia dziewczynki doszła do Filipa Chajzera, który zorganizował dziewczynce drugie urodziny. Impreza bardzo się udała. Przyszło kilka tysięcy ludzi. Dziewczynka dostała tak wiele zabawek, że chce podzielić się dobrem, które dostała z dziećmi w domach dziecka, Brawo!

  „Epilog – Oliwka, która wczoraj dostała całą górę prezentów postanowiła podzielić się nimi z dziećmi z domów dziecka. I tak oto podajemy dalej wasze dobro! Ps. Jesteśmy świetnym narodem i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Fantastycznie potrafimy się mobilizować. Czasem tylko potrzeba małej iskry. Dzięki za wasze wsparcie ??? 
Misiu – jedziemy do dzieci ????️?” – napisał Filip Chajzer na Facebooku

Reklama

Reklama

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 16.00 w Fun Park Digiloo na Mokotowie. Warszawiacy licznie odpowiedzieli na apel Filipa Chajzera. Była moc kartek, słodyczy i zabawek.

Na początek wszystkich przywitał zarówno dziennikarz, jak i mama Oliwii. Po gromkich „100 lat” zaśpiewała Kasia Łaska, która znana jest z najbardziej znanego utworu z „Krainy Lodu”, czyli „Mam tę moc”. To właśnie tę piosenkę zaśpiewała, czym, poruszyła zarówno jubilatkę, jak i wszystkich zgromadzonych.

Po podziękowaniach od mamy dziewczynki przyszedł czas na tort i dalszą zabawę.