Ukradł drogie perfumy, został zatrzymany. Zobacz, jak to robił [WIDEO Z MONITORINGU]

  • Post category:Polska

Policjanci z 7 Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę kradzieży perfum. Złodziej okazał się być mieszkańcem Chorzowa. Za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

W ubiegłym tygodniu dyżurny policji z 7 Komisariatu Policji w  Krakowie otrzymał informację, że w jednej z drogerii na terenie Nowej Huty doszło do kradzieży.

Reklama

O przestępstwie pracownicy sklepu zorientowali się podczas porannego sprawdzenia. Wówczas okazało się, że z działu perfum zniknęło kilka butelek z drogimi perfumami. Po sprawdzeniu monitoringu okazało się, że kamera zarejestrowała moment, w której złodziej bierze do ręki perfumy i wkłada je pod kurtkę, a następnie wychodzi ze sklepu na zewnątrz.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Na podstawie rysopisu i zebranych informacji – policjanci trafili na trop, który doprowadził ich aż na Śląsk. To właśnie tam zamieszkiwał poszukiwany złodziej. Został zatrzymany kilka dni temu w swoim mieszkaniu na terenie Chorzowa. Ten 32-letni mężczyzna  usłyszał zarzut kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1800 zł, do którego się przyznał. Jak się okazało, na swoim „koncie” kilka innych podobnych kradzieży. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.