Bestialsko pobity pies. Jest nagroda za wskazanie sprawcy!

  • Post category:Polska

W dniu wczorajszym brutalnie pobito suczkę rasy Husky. „Kochane chce mi się po prostu wyć z rozpaczy……Szukamy sprawców ….1000 zł nagrody…Info ze strony Stoz Zwierzaki Niczyje Skwierzyna… Mamy pierwsze zgłoszenia dotyczące sprawców- widziano ich z suczką wczoraj wieczorem ….. Jutro rano złożymy doniesienie na Policję.” – czytamy na profilu Warszawskiej Grupy Terenowej. Jeśli ktokolwiek ma informację na temat sprawców prosimy o kontakt z Warszawską Grupą Terenową. 


„Kochani zasypujecie mnie pytaniami i wiadomościami, wszystko co wiem na bieżąco będę umieszczać- sunia nie ma czipa, jest młoda, ale w tym stanie trudno coś więcej określić, lekarze jej nie męczą oględzinami i zaglądaniem tu i ówdzie, ale ratują życie, miała rtg głowy, bo to było najważniejsze, miała silny krwotok, z głowy aż po zatoki – z nosa, prawdopodobnie jakieś naczynie ale jest za słaba na podanie znieczulenia i dokładne oględziny, bo nie obudzi się z narkozy, morfologia wykazała już dużą utratę krwi. 
Na prawdę możemy tylko czekać, żeby nabrała siły i przeżyła noc.
Możemy też rozpytywać i szukać sprawcy!
Najnowsze informacje, właśnie rozmawiałam z lekarzem prowadzącym, to jest suczka młoda 1-2 lata, nie był to wypadek komunikacyjny- suczka została bestialsko pobita po głowie, ma uraz głowy, duży obrzęk, głowy, czoła, łącznie z zatokami, silne krwawienie do zatok, utrata krwi duża, jest na kroplówkach, kocu termicznym i z jałowym opatrunkiem na głowie, Na zabieg w dniu dzisiejszym jest za słaba. Czekamy do rana, jak przeżyje będzie znieczulona i opatrzona chirurgicznie. Urazy i rozbrysk krwi potwierdzają pobicie, nie ma urazów komunikacyjnych.
Szukamy świadków – nagroda za wskazanie sprawcy- na razie tyle z deklaracji członków stowarzyszenia mamy 1000 zł. 
Wszystkich, którzy chcą pomóc – wpłaty na nasze konto:
STOZ Zwierzaki Niczyje 71124035941111001040029392.
Mała odzyskuje co jakiś czas świadomość- walczy. Trzymamy kciuki. 
Poszukujemy świadków zdarzenia, drastycznego pobicia lub osó widzących z tym cztrołapem.. Pies z ul. Kolejowa Skwierzyna.

Reklama

Reklama

Pies walczy o życie w lecznicy. Czekamy na potwierdzenie hipotezy pobicia? Gwarantujemy anonimowość, prosimy o informacje lub kontakt właściciela.”