Śmiertelne potrącenie pod Warszawą. Mężczyzna przebiegał przez jezdnię

  • Post category:Polska

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze krajowej K-17 w Bocianie. Kierujący volkswagenem potrącił 71 – letniego mieszkańca gminy Kołbiel. Pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i zachowanie szczególnej uwagi na drodze.

Reklama

Fot. KPP Otwock

 

Reklama

Każdy kierowca, pieszy i rowerzysta musi pamiętać przede wszystkim o zdrowym rozsądku. Bez niego poruszanie się po drogach to ryzyko. Niestety, w ostatnim czasie wielu uczestników ruchu drogowego zapomina, co to znaczy rozwaga na drodze.

Do wypadku doszło w piątek o 5.40. na drodze krajowej K-17 w Bocianie miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Ze wstępnych policyjnych ustaleń  wynika, że 68-letni mężczyzna kierujący volkswagenem passatem jechał od strony Kołbieli w kierunku Warszawy. W pewnym momencie na jezdni pojawił się pieszy, który przebiegał z lewej na prawą stronę (patrząc w kierunku ruchu pojazdu).

W wyniku tego zdarzenia 71 – letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci z Otwocka wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności twego wypadku.