Kolejna Czyteniczka ostrzega przed zboczeńcem nad Wisłą

  • Post category:Polska

Napisała do nas Czytelniczka Ania (imię zmienione na prośbę Czytelniczki) i opisała sytuację, jaka przydarzyła jej się na spacerze z psem. Kobieta miała nieszczęście spotkać mężczyznę w okolicach Mostu Poniatowskiego. Poprzednio o podobnym mężczyznie pisalismy tu —>https://warszawawpigulce.pl/zboczeniec-nad-wisla-mezczyzna-masturbowal-sie-przy-moscie-poniatowskiego-zauwazony-uciekl-w-strone-mokotowa/

Reklama

Fot. wikipedia

„Witam, od jakiegoś czasu na waszej stronie pojawiają się informacje o zboczeńcu kręcącym się nasz Wisłą.jestem właśnie ma spacerze z psem pod mostem Poniatowskiego od strony stadionu i miałam nieszczęście go spotkać. Budowa krępa, wzrost Ok 180 cm, luźne szare dresowe spodnie, ciemno szara kurtka i jasno szara czapka. Chciałam zrobić mu zdjęcie, ale się zorientował i uciekł. Nie chciałam Tez ryzykować… proszę poinformujcie czytelników. Oddalił się w stronę mostu Świętokrzyskiego. Pozdrawiam”  – pisze Pani Ania.

Reklama

Nie wiemy czy mężczyzna jest niebezpieczny. Na pewno takie zachowanie nie jest normalne, więc prosimy uważajcie na siebie.