16-letni Kamil Radiusz uciekł ze szpitala! Jego życie jest zagrożone!!! [WIDEO]

  • Post category:Polska

Policjanci wydziału kryminalnego sosnowieckiej komendy poszukują zaginionego Kamila Radiusz. 16-latek jest mieszkańcem Dąbrowy Górniczej i może przebywać w tym mieście. Nastolatek wykorzystał nieuwagę personelu medycznego i oddalił się ze szpitala. Prezentujemy nagranie monitoringu z wizerunkiem zaginionego.

Reklama

Fot. Policja

16-latek wykorzystał nieuwagę personelu medycznego i w piątek 20 października, około godziny 20.00 oddalił się ze Szpitala Pediatrycznego w Sosnowcu. W dniu zaginięcia ubrany był nieadekwatnie do panujących warunków atmosferycznych. Z informacji przekazanej przez personel medyczny wynika, że nastolatek chorował i jeżeli nie uzyska fachowej pomocy medycznej, jego życie lub zdrowie może być zagrożone.

Reklama

Rysopis:

  • wzrost 185 cm
  • szczupła budowa ciała, waga 80 kg
  • włosy krótkie, ciemne, ostrzyżony „na jeża”
  • twarz owalna
  • uszy przylegające
  • uzębienie pełne
  • nie ma tatuaży, blizn, ani znaków szczególnych

W chwili zaginięcia ubrany był w spodenki nad kolana w drobną, biało-zielono-niebieską kratę, niebieskie klapki gumowe niebieskie, niebieski t-shirt z nadrukiem na piersi w kształcie dłoni.

Kamil nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu.

W toku podjętych przez policjantów czynności  ustalono, że zaginiony był widziany w dniu 21.10.2017 ok godz 17.00 na terenie Dąbrowy Górniczej. Z opisu świadków wynika, że ubrany był tego dnia dodatkowo w bluzę koloru ciemnego ( czarną lub granatową) z długim rękawem i kapturem oraz w gumowe klapki  zgodne z opisem podanym powyżej. Świadek nie pamięta jednak czy pozostałe elementy ubioru również pozostały bez zmian, dlatego też zwracamy się z apelem o nie sugerowanie się wyłącznie podanym opisem ubioru, bowiem mógł on ulec zmianie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt telefoniczny z zespołem poszukiwań sosnowieckiej komendy pod nr tel. 32 2961315, 32 2961307, dyżurnym KMP w Sosnowcu pod nr 32 2961200 lub 32 2961255 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.