„Gekon” zatrzymany za pobicie i poranienie nożem

  • Post category:Polska

Wydział do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Zarządu we Wrocławiu Centralnego Biura Śledczego Policji, prowadzi śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. Sprawa dotyczy pobicia mężczyzny przez kilka osób, w jednym z wrocławskich lokali. Pokrzywdzony został wówczas poraniony nożem, doznając ciężkich obrażeń ciała, w tym ran ciętych i kłutych.

Reklama

Fot. CBŚP

Wyjaśniając kolejne aspekty sprawy funkcjonariusze CBŚP ustalili, że w sprawę może być zamieszany 37-letni Łukasz W. ps. „Gekon”. Mężczyzna jest znany lokalnemu wymiarowi sprawiedliwości, ponieważ w przeszłości był zatrzymywany do podobnych przestępstw.

Reklama

Z informacji policjantów wynika, że to prawdopodobnie właśnie podejrzany używał niebezpiecznego narzędzia podczas pobicia.

Na podstawie zebranego materiału, w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu przedstawiono 37-letniemu Łukaszowi W. zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Dzisiaj Sąd Rejonowy we Wrocławiu, na wniosek Prokuratury Okręgowej Wydział I Śledczy we Wrocławiu, zastosował wobec Łukasza W. ps. „Gekon” środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, na okres trzech miesięcy.

Śledztwo znajduje się we wstępnej fazie i trwają intensywne czynności w tej sprawie.