Szef PiS: nie wszystko to co czynimy jest doskonałe; będą korekty

  • Post category:Polska
Nie jest tak, że wszystko to co czynimy jest doskonałe, korekty będą dokonywane – podkreślił w sobotę prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że wszelkie sprawy personalne, czy różnice zdań w obozie rządzącym, to sprawa trzeciorzędna.

Reklama

https://warszawawpigulce.pl/wp-content/uploads/2016/04/Jarosław-Kaczyński-podczas-przemówienia-na-zakończenie-obchodów-przed-Pałacem-Prezydenckim.-Fot.-PiS-Materiał-wideo.jpg
„Nie jest tak by, to co czynimy było doskonałe, żeby nie były potrzebne różnego rodzaju korekty; i te korekty będą dokonywane. Proszę pamiętać, że w naszych formacjach (PiS, Solidarna Polska, Polska Razem – PAP), w naszym obozie jest tak, że ważny jest ten cel, który odnosi się do społeczeństwa, odnosi się do narodu, odnosi się do Polski” – powiedział na wspólnej konferencji z wicepremierem Jarosławem Gowinem i ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobro.

Reklama

Dodał, że „wszelkiego rodzaju sprawy o charakterze personalnym, ambicje personalne chęci zajmowania różnych stanowisk – oczywiście mają miejsce, ale to jest drugo, trzeciorzędne”.

Źródło: Codzienny Serwis Informacyjny PAP