Ktoś wyrzucił ciężarną sukę do lasu. Oszczeniła się pod drzewem skazana na śmierć

  • Post category:Polska

„Od 9 października mamy pod opieka suczke i 9 szczeniaków , suczka znaleziona w lesie przez grzybiarzy – zdjęcie na fb samo mówiło za siebie” – napisała do nas zaprzyjaźniona fundacja Futrzaki. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/oszczenila-sie-w-lesie-pod-drzewem

Reklama

Fot. Fundacja Futrzaki
Fot. Fundacja Futrzaki

„Pojechalismy , znaleźlismy sunie i maluchy , obecnie jest w hoteliku , samo przywiezienie i zabezpieczenie psiaka nie kończy jego historii.Suczka i maluchy potrzebują wsparcia finansowego , hotelik , karma , podkłady to wszystko koszty w przyszłości – szczepienia , odrobaczanie , sterylka suni.

Reklama

Nie jestesmy głusi na pomoc zwierzakom gdy takie zgłoszenie jest – jedziemy w nocy czy w dzień-zabezpieczamy , szukamy rozwiązania ,zwierzak nie trafia do schroniska , ale potrzebujemy równiez pomocy ludzi – historia tej suni zakończy sie gdy pójdzie do dobrego domu…Ile jest takich zwierzaków zgłaszanych ?Ogrom ..
I tu bez pomocy innych nie damy rady tego udźwignąc , stąd i ta zbiórka.
.Kazdy grosz się liczy ..” – napisała fundacja.

Futrzaki to ludzie z sercem na dłoni. Znamy ich osobiście i ich podejscie. Pomagali nieraz przy rozych okazjach nadsyłanych przez Czytelników. Teraz oni proszą o pomoc dla mamy i jej maluchów.