Napastowali 13-letnią dziewczynkę w autobusie. Tata dziecka wziął sprawy w swoje ręce [WIDEO]

„Post ten kieruje do wszystkich „pajacow” którzy myślą że są bezkarni i karma ich nie dotyczy.” – rozpoczął swój post na Facebooku Pan Mariusz, który w ten sposób dał nauczkę dwóm mężczyznom, którzy napastowali w autobusie jego dziecko.

Reklama„Większość z was zna historie więc nie będę ponownie opisywał. . Chłopaki fajnie się bawili i myśleli że wszystko im ujdzie na sucho, a tu Zonk. Zajęło mi trochę czasu i energii żeby ich znaleźć, ale w dzisiejszych czasach internetow i fb. wszystko jest możliwe. 
Z drugiej strony to lepiej że zajęło mi to trochę czasu bo gdybym znalazł ich wcześniej to dla nich nie było by tak słodko. 
Więc „MACHO” Jeżeli zamierzacie” podrywać” dziewczyny, kobiety w chamski sposob i wbrew ich woli musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie o tym że to są czyjeś córki, siostry może matki. Maja braci, ojców ktorzy dobiorą się wam do dupy i mogą być mniej humanitarni. 
Pozdrawiam wszystkich którzy nas wspierali. Dziękuję również tym którzy udostępnili post. Ponad 500 udostepnien nie myślałem że sprawa tak się nagłośni . 
Dzięki 
Pozdrawiam” – czytamy we wpisie ojca dziewczynki

Reklama