Ogromny Różańca do granic. Takiej frekwencji nikt się nie spodziewał!

  • Post category:Polska

Od morza po Giewont, od zachodu po wschód Polacy stanęli na granicach, by wspólnie oddać się modlitwie różańcowej. „W roku jubileuszu 100-lecia objawień w Fatimie chcemy modlić się za świat i Polskę – aż do granic swoich możliwości i granic naszego kraju.” – napisali organizatorzy. Polscy chrześcijanie tłumnie odpowiedzieli na wezwanie. Podczas gdy w Europie zachodniej w kościołach organizuje się sklepy i dyskoteki, względnie burzy się świątynie, w Polsce ludzie stają razem do modlitwy. 

Reklama


„Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii.
Wierzymy, że jeśli różaniec zostanie odmówiony przez milion Polaków, to losy naszej ojczyzny, jak i Europy, a nawet i całego świata, mogą zmienić się w istotny sposób.

Reklama

Wielka modlitwa zaplanowana jest na 07.10.2017, na zakończenie obchodów 100. rocznicy Objawień Fatimskich, w przededniu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Tego dnia chcemy udać się na granice naszej ojczyzny, by modlić się na różańcu. Pragniemy otoczyć modlitwą nasz kraj i „wyjść” z nią do całego świata.
Różaniec Do Granic ma być wypełnieniem Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, duchowym przyjęciem Aktu Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.” – piszą organizatorzy