Udawała 15-latkę, by zwabić młodych chłopców. 44-letnia pedofilka przyłapana z nieletnim w łóżku

  • Post category:Świat

44-letnia mieszkanka Clanton w Wielkiej Brytanii utworzyła fałszywe konto na Facebooku, by uwodzić nieletnich chłopców. Sprawa wyszła na jaw, kiedy jedna z matek przyłapała ją na uprawianiu seksu ze swoim synem.

Reklama

Fot. Policja w Essex

Marie Dent nawiązała relację z 15-latkiem i dwukrotnie się z nim spotkała. Za każdy razem dochodziło do aktu płciowego. Pierwsze spotkanie miało miejsce 23 listopada 2016 roku, drugie 3 grudnia. Dwa dni później została zatrzymana.

Reklama

W jej telefonie znaleziono mnóstwo SMS-ów pomiędzy nią, a chłopcem o charakterze seksualnym. Została oskarżona o obcowanie płciowe z nieletnim i posiadanie jego nagich zdjęć.

W czerwcu przyznała się do winy, a 26 września usłyszała wyrok. Sąd skazał ją na trzy lata pozbawienia wolności. Jak powiedział Detektyw Richard English, który prowadził sprawę, „Marie Dent była drapieżnikiem, który używając fałszywej tożsamości w social media zaprzyjaźniała się z kimś o kim wiedziała, że ma 15 lat (…) Zbudowała tę przyjaźń na kłamstwach, a następnie przekuła ją w związek o charakterze seksualnym”.