Warszawa: zatrzymano nożownika, który ugodził swojego znajomego

  • Post category:Polska

Policjanci z Ochoty zatrzymali 62-letniego Edwarda M. Mężczyzna trafił w ręce mundurowych, chwilę po tym jak zaatakował nożem 66-latka. Na skutek odniesionych obrażeń pokrzywdzony trafił do szpitala. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań na terenie Ochoty. Z relacji świadków wynikało, że dwaj mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. W pewnym momencie pomiędzy nimi doszło do kłótni, podczas której 62-latek chwycił za nóż i zaatakował nim 66-latka. Obecni na miejscu ratownicy medyczni zabrali pokrzywdzonego do szpitala.

Reklama

Policjanci zatrzymali Edwarda M. i przewieźli do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut za uszkodzenie ciała. Wczoraj został on doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Może mu grozić kara do 5 lat wiezienia.