Policja poszukuje świadków wypadku. Pieszy w stanie krytycznym w szpitalu

Katowiccy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszego, do którego doszło w dniu 12.09.2017 roku w Katowicach na ul. 73 Pułku Piechoty. Osoby, które widziały przebieg wypadku i mogą udzielić bliższych informacji na jego temat, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Reklama

Fot. Policja

Policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach prowadzą postępowanie w sprawie wyjaśnienia okoliczności potrącenia pieszego, do którego doszło w dniu 12 września br. w Katowicach, przy ul. 73 Pułku Piechoty. Kierujący samochodem Volkswagen Golf, jadąc w kierunku dzielnicy Giszowiec, potrącił pieszego, który w wyniku odniesionych obrażeń ciała w stanie ciężkim został zabrany z miejsca wypadku do szpitala.

Reklama

Świadkowie oraz osoby posiadające wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z policjantami Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19 pokój 456 lub kontakt telefoniczny pod numerem (032) 200 24 16, w godz. od 08.00 do 14.00.