Mieszkaniec Tarnowa ciężko poparzony i pobity. To, co mu zrobili jest przerażające!

  • Post category:Polska

Spokojne spotkanie towarzyskie przeistoczyło się w chwile grozy dla dwudziestolatka, mieszkańca Tarnowa. Sprawcy przypalali go żelazkiem powodując poparzeniami twarzy I i II stopnia.

Reklama

Fot. Pixabay

 

Reklama

Policjanci Komisariatu Policji Tarnów-Zachód w sobotę wieczorem zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dotkliwie pobili wspólnego znajomego. W czasie spotkania towarzyskiego wywiązała się pomiędzy nimi kłótnia. Dwudziestopięciolatek wspólnie z dwudziestosiedmiolatkiem trzymając swojego rówieśnika za ręce kilkukrotnie uderzyli go rozgrzanym żelazkiem w twarz. Pokrzywdzony doznał rozległych oparzeń twarzy I i II stopnia. Sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu Policji, gdzie przyznali się do pobicia i uszkodzenia ciała.

Obaj mężczyźni zostali doprowadzeni do tarnowskiej prokuratury, która zastosowała wobec nich środki wolnościowe w postaci dozoru Policji, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji Tarnów-Zachód. Za naruszenie artykułu 158§1 kk i 157§2 kk grozi do 3 lat pozbawienia wolności. O wysokości kary zdecyduje tarnowski sąd.