Londyn: Groził nożem 3-letniemu dziecku. Policja szuka nożownika

  • Post category:Świat

Policja w Bromley prowadzi dochodzenie w sprawie szeregu napadów. W jednym przypadku,  agresywny mężczyzna groził nożem małemu dziecku.

Reklama

Fot. metropolitan police

Pierwszy rabunek odbył się w środę, 16 sierpnia. Około 22:30:30 w Churchill Gardens, Bromley. Mężczyzna zapytał 17-letnie dziewczynki, która godzina. Dziewczyny starały się go zignorować, ale poszedł za nimi do Grassmill Lane, zagroził dziewczętom nożem i okradł je z  telefonów komórkowych i gotówki. Następnie oddalił się w stronę dworca kolejowego Shortlands.

Reklama

26 sierpnia około 18.50 rano mężczyzna podszedł do kobiety w wieku 30 lat i jej trzyletniej córki w ogrodach przy kościele parafialnym w Bromley i groził zabiciem dziecka, jeśli nie odda mu telefonu. Kobieta oddała urządzenie.

Pięć dni później, 31 sierpnia, około 21.40 godzin, 37-letnia kobieta została popchnięta na ziemię i uderzyła głową o chodnik. Napastnik ukradł jej torbę.

Policja uważa, że incydenty są powiązane i prosi ludzi o pomoc w identyfikacji podejrzanego. Jest to czarny mężczyzna w wieku  ok 20 lat, o szczupłej budowie ciała, jest wysoki i ma krótkie włosy.