Poszukiwany sprawca pobicia w dniu 2 lipca w Krakowie

  • Post category:Polska

Wydział Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków – Krowodrza prowadzi śledztwo w sprawie pobicia 32 – letniego mężczyzny w dniu 2 lipca 2017 roku (niedziela) około godz. 6 w rejonie ulicy Teligi w Krakowie. 

Reklama

Z ustaleń postępowania wynika, że sprawca wysiadł za pokrzywdzonym z tramwaju nr 3, szedł za nim, a następnie w ustronnym miejscu zaatakował go bijąc i kopiąc po całym ciele. Pokrzywdzony w trakcie obrony zdarł koszulkę ze sprawcy, która uległa zniszczenia, a którą ten później zabrał ze sobą. 32-latek doznał obrażeń ciała wymagających krótkotrwałej hospitalizacji, nie zagrażających życiu.

Reklama

W związku ze zdarzeniem publikujemy rysopis i wizerunek sprawcy zarejestrowany przez monitoring.

Rysopis sprawcy:  Mężczyzna w wieku ok. 30 – 45 lat, łysy, wysoki, krępej postury. W chwili zdarzenia ubrany był w koszulę z krótkim rękawem koloru granatowego, spodnie materiałowe ciemno granatowe, półbuty granatowe z kremową podeszwą.

Wszystkie osoby, które posiadają informację w powyższej sprawie prosimy o kontakt z Wydziałem Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie telefonicznie pod nr 12-615-26-50, 12-615-26-44 bądź 997 lub mailowo na adres [email protected]

. Prowadzący sprawę zapewniają o zachowaniu anonimowość osób przekazujących informację.